Direksiyon - EPS Tamiri

Opel araçların tamamının kronik sorunlarını ezbere bilen uzmanımız sizi yüklü miktarda ki arıza bedellerinden kurtarmaktadır.

Direksiyon - EPS Tamiri

Opel Beyin Tamiri Hizmetlerimiz 0533 542 27 12 opelbeyinuzmani.com

2002 yılında kurulan Berat Elektronik, teknolojiyi yakından takip ederek son model cihazlarla siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.Berat Elektronik firmasının herbir personeli alanında uzmandır. Saygın ve prestijli Yetkili Servislerinde çalışmışlardır. Berat Elektronik Tüm Marka Otomobillerinin ABS Beyin Montajı, Tamiri , Bakımı ile yakından ilgili ve son derece titiz çalışmaktadır. ABSl Beyin Tamiri konusunda uzman ekibimiz sizlere herdaim yardımcı olmaktan grur duymaktadır.

Firmamız ,Personellerini her daim eğitim seminerlere göndermekte ve sizlerin araçlarının tüm elektroniğine hakim olmalarını sağlamaktadır. Amacımız sizlerin arızalanan Araç Beyinlerine doğru şekilde müdahale edip sizi binlerce TL zarardan kurtarmaktır. Servisimizde son model Arıza Tespit Cihazları bulunmaktadır. Araçlarınız için Özel yazılım programlarımız bulunmakta ve araçlarınızn bozulan elektronik aksamına çok rahatlıkla işlem yapabilmekteyiz. Her firma kendisi için iyi cümleler kurar ve kendilerinin tercih edilmesini sağlamak için elinden geleni yapar.

Biz ,size verdiğimiz hizmet ile anılmak istiyoruz.

Çalışma Prensibimiz;
· Aracınız Servisimize gelir
· Aracınız Test edilir.
· Cihazlara bağlanır ve arıza tespiti yapılır. Durumdan haberdar edilirsiniz.
· Arızalı Parçasının Tamiri mümkünse uzman ekibimiz tarafından labaratuvarlarımızda tamir edilir . Tamiri mümkün olmayan arızalı parçalarda isteğinize bağlı olarak ikinci el yada sıfır parça ile değişim yapılır.
· Gerekli testler yapıldıktan sonra aracınız yeniiden cihazlara bağlanır. Program gerekliyse programlar yüklenir. Araç kullanıma hazır olduğunda servisimize davet edilirsiniz.

http://opelbeyinuzmani.com/
http://www.garantiliopelbeyintamiri.com